Среда, 20.09.2017, 05:56
Приветствую Вас Гость | RSS

Корсунь-Шевченківська ЗОШ №2 - громадсько - активна школа

Наш опрос
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0

Педколектив

 


 

Кобернік Микола Анатолійович

вчитель історії та правознавства, Першої категорії



 

Побірченко Катерина Миколаївна,

 вчитель української мови та літератури, Вищої категорії, Старший вчитель



 

Бойко Галина Казимирівна,

 вчитель української мови та літератури, Першої категорії



 

Бойко Світлана Михайлівна,

вчитель початкових класів, Вищої категорії



 

Панасюк Ірина Вікторівна,

вчитель музики , Другої категорії



 

Данільченко Ігор Георгійович,

вчитель трудового навчання та основ здоров’я, Першої категорії



 

Дахно Ніна Афанасіївна,

вчитель математики, Першої категорії



 

Дем’яненко Наталія Михайлівна,

вчитель початкових класів, Вищої категорії, Старший вчитель



 

Жужуленко Наталія Петрівна,

вчитель фізики та інформатики, Першої категорії



 

Коваленко Наталія Василівна,

вчитель російської мови та зарубіжної літератури, Вищої категорії



 

Ковтун Олена Володимирівна,

вчитель історії та правознавства, Другої категорії


Козак Тетяна Григорівна,

вчитель початкових класів, Першої категорії



 

Коновалюк Сергій Віталійович,

вчитель фізкультури, Другої категорії



 

Кошелюк Володимир Анатолійович,

вчитель географії, Другої категорії



 

Курченко   Наталія Миколаївна,

вчитель англійської мови та зарубіжної літератури, Першої категорії



 

Курінна Галина Василівна,

вчитель математики, Вищої категорії



 

Паливода Анна Василівна,

вчитель хімії, Другої категорії



 

Давиденко Богдана Володимирівна,

практичний психолог та соціальний педагог, Спеціаліст



 

Погорєла Наталія Олексіївна,

вчитель української мови та літератури, Першої категорії



 

Степаненко Оксана Миколаївна,

вчитель історії та правознавства, Першої  категорії



 

Тимошенко Тамара Василівна,

вчитель початкових класів, Вищої категорії, Старший вчитель



 

Хоружа Зоя Андріївна,

вихователь групи продовженого дня, Першої категорії


Чорнозуб Тетяна Петрівна,

 вчитель початкових класів, Першої  категорії


 

Небилиця Ольга Дмитрівна,

вчитель початкових класів, Спеціаліст



 

Янченко Олена Василівна,

вихователь групи продовженого дня, Спеціаліст



 

Ярошенко Надія Григорівна,

вчитель англійської мови, Першої категорії



 

Філоненко Юлія Василівна,

вихователь, Спеціаліст



 

Сідаченко Олена Віталіївна,

вчитель біології, Другої категорії



 

Діденко Ірина Василівна,

педагог – організатор, Спеціаліст


Палій Наталія Юріївна,

вчитель німецької мови, Спеціаліст
 


 

Кошелюк Юлія Станіславівна,

вчитель початкових класів, Спеціаліст
 


 


 


 


 



 

Вход на сайт
Поиск
Календарь
«  Сентябрь 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930

Корсунь –Шевченківська Загальноосвітня школа І-ІІІступенів №2 © 2017
Конструктор сайтов - uCoz