Среда, 20.09.2017, 05:58
Приветствую Вас Гость | RSS

Корсунь-Шевченківська ЗОШ №2 - громадсько - активна школа

Наш опрос
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
Главная » 2015 » Декабрь » 22 » Тиждень української мови.
10:03
Тиждень української мови.

В заходах  в рамках проведення Тижня залучені учні 1- 4 класів. )9 листопада проведено тематичну лінійку для 1- 4 класів»Наше диво калинове- українська рідна мова», для 5-11 класів- «День української писемності та мови». На 2-ому уроці для учнів 3-11 класів  проведено шкільний турнір  знавців  української мови імені П.Яцика.  Переможцями стали : Степенькіна Д., Яківченко К., Кривошия А.- 3А клас(вчитель Дем’яненко Н.М.),Пуляєв А., Портянко А., Осіпова С.-3-Б клас( вчитель Козак Т.Г.), Іваненко Р., Люлька В., Михайленко В.- 4 клас( вчитель Тимошенко Т.В.), Селянко Д., - 5- А клас( вчитель Діденко І.В.), Гедза Я- 5-Б клас ( вчитель Бойко Г.К.), Коваленко А.- 6 клас (вчитель Бойко Г.К.), Свириденко С-7-Б клас( вчитель Бойко Г.К.), Коваленко М- 8 клас ( вчитель Погорєла Н.О.), Мошура Л.- 9 клас( вчитель Погорєла Н.О.), Шпунтенко Н- 10 клас( вчитель Бойко Г.К.).  Учні продемонстрували  високий рівень сформованості  мовних , мовленнєвих навичок, досвід творчої діяльності, що є основними критеріями оцінювання навчальних досягнень учнів на уроках української мови та літератури.  Разом з тим,  під час виконання окремих завдань  учасниками були допущені помилки: на встановлення зв’язку слів у реченні , при визначенні слів на співвідношення  букв та звуків, в оформленні творчих робіт, при складанні фразеологізмів, при синтаксичному розборі речень.

 Учителі української мови та літератури Г.К.Бойко та Н.О.Погорєла з нагоди відкритття Тижня  української мови виготовили стіннівку на тему :

« Найкраща мова єднання – українська ». Саме назва цього колажу стала девізом усього Тижня.

      10 листопада в 1-11 класах проведено години спілкування « Як парость виноградної лози - плекайте рідну мову…» Цього ж дня для  учнів 2-х класів (вчителі Кошелюк Ю.С., Грабова Л.М.) проведено конкурсно - розважальну гру «Знавці  української мови », для учнів 7- х класів ( вчителі Бойко Г.К., Погорєла Н.О.) проведено мовний «Брейн – ринг». Активними учасниками  були Герасименко А., Трофімчук Д., Сидоренко Д., Семиволос М., Тепленко Р., Ільченко К., Осенко М., Свириденко С. В творчому конкурсі «Диво калинове - чари барвінкові» композиція «Моя рідна мова» (Сенкан з ілюстрацією) Осенко М. 7-А клас(вчитель Бойко Г.К.) визнана найкращою.

       Впродовж Тижня   на уроках української мови проводились лінгвістичні п’ятихвилинки «Спочатку було слово», мовні ігри та вікторини «Цікава граматика», «Усвіті мови».

   Тимошенко Т.В. провела відкритий урок з української  мови в 4 класі «Прикметники – антоніми, прикметники – синоніми, пряме і переносне значення прикметників». Члени атестаційної експертизи школи Кузьміна В.С., Левандовська О.В. дали оцінку уроку - високоефективний.

     В конкурсі віршів про мову серед учнів 1- 4 класів перемогу отримали Гурбанова Н., Холодняк М.- 1-А клас( вчитель Бойко С.М.), Філоненко Р., Селезень Д., - 1-Б клас( вчитель Чорнозуб Т.П.),  Портянко Д., Шевцов І.- 2-А клас( вчитель Кошелюк Ю.С.), Шевченко Д., Бондаренко Є.- 2-б клас (вчитель Грабова Л.М.), Рокоман В., Степенькіна Д.- 3-А клас( вчитель Дем’яненко Н.М.), Пуляєв А., Осіпова С.- 3-Б клас (вчитель Козак Т.Г.), Іваненко Р., Ленда В- 4 клас( вчитель Тимошенко Т.В.).

     В кабінетах української мови та літератури (№25, №26) вчителі української мови Бойко Г.К., Погорєла Н.О. випустили черговий номер стінгазети «Слово наше рідне» У турнірі українського фольклору, який проводила вихователь ГПДЯнченко О.В. перемогла команда «Казкарик»: Семиволос М., Ковтун П., Шкребтієнко А., Подуст Б, Кравченко І., Печенко О., Басай В., Міщенко К.

    У конкурсі  «Розумники та розумниці» , який проводився серед учнів 3-х класів (вчителі Козак Т.Г., Дем’яненко Н.М.) перемогу отримала дружба.

   «Молодіжний сленг»- засідання молодіжного клубу. проведено 13 листопада для учнів 9-11 класів (вчителі Бойко Г.К., Погорєла Н.О.)

   14 листопада  проведено районний конкурс мовознавців  ім.П.Яцика. Визнано переможцями:

Пуляєва А.- 3-Б клас( вчитель Козак Т.Г.)

Селянко Д.- 5-А ( вчитель Діденко І.В.)

Мошуру Л.- 9 клас(вчитель Погорєла Н.О.)

Бондар Є.- 5-Б клас( вчитель Бойко Г.К.)

Коваленко А.-Б клас( вчитель Бойко Г.К.)

     Під час проведення конкурсів  в рамках проведення Тижня учні продемонстрували  високий рівень сформованості  мовних , мовленнєвих та артистичних навичок, досвід творчої діяльності. За результатами  

Категория: Середня освіта | Просмотров: 80 | Добавил: korsunzosh2 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
Вход на сайт
Поиск
Календарь
«  Декабрь 2015  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031

Корсунь –Шевченківська Загальноосвітня школа І-ІІІступенів №2 © 2017
Конструктор сайтов - uCoz